Modern and contemporary style Material: Solid wood base, Foam Soft linen upholstery Comfortable seating Number of Pieces: 4 Note: Any size or color can be customized. (Charges would be applied as per customization)
Karnak Astorn 4 Seater Sectional Sofa – Gold
3,361.00 د.إ
| Brand | karnak |
| Assembly required | Yes |
| Product dimensions | 1.6D x 3.5W x 0.7H Meters |
| Item weight | 100 Kilograms |
| Type | Sectional |
| Colour | Gold |
| Style | Classic |
| Material | Wood |
- Modern and contemporary style Material: Solid wood base, Foam Soft linen upholstery Comfortable seating Number of Pieces: 4 Note: Any size or color can be customized. (Charges would be applied as per customization)
1000 in stock
| Weight | 100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 160 × 350 × 70 cm |
| Item Dimensions D x W x H | 1.6D x 3.5W x 0.7H Meters |
| Item Weight | 100 Kilograms |
| Brand Name | karnak |
| Sofa Type | Sectional |
| Included Components | CUSION |
| ASIN | B0F7Y3DPS3 |
| Item height | 70 centimeters |
| Color | Gold |
| Style Name | Classic |
| Material Type | Wood |
| Required Assembly | Yes |
| Manufacturer | karnak |
Be the first to review “Karnak Astorn 4 Seater Sectional Sofa – Gold” Cancel reply
Related products
45.00 د.إ – 50.00 د.إPrice range: 45.00 د.إ through 50.00 د.إ
Bedding & Linen
299.20 د.إ – 530.64 د.إPrice range: 299.20 د.إ through 530.64 د.إ













Reviews
There are no reviews yet.