Karnak Contemporary Tight Back Convertible Sleeper Sofa with Fabric Armless Sofa | Yellow | 180.34 x 104.14 x 50.8 cm | Modern Sofa | Couch | Living
Karnak Contemporary Tight Back Convertible Sleeper Sofa with Fabric Armless Sofa | Yellow | 180.34 x 104.14 x 50.8 cm | Modern Sofa | Couch | Living
| Brand | karnak |
| Assembly required | Yes |
| Product dimensions | 104.1D x 180.3W x 50.8H centimeters |
| Item weight | 70 Kilograms |
| Colour | Yellow |
- Brand: Karnak
| Weight | 70 kg |
|---|---|
| Dimensions | 104.1 × 180.3 × 50.8 cm |
| Item Dimensions D x W x H | 104.1D x 180.3W x 50.8H centimeters |
| Item Weight | 70 Kilograms |
| Required Assembly | Yes |
| Color | Yellow |
| Brand Name | karnak |
| Included Components | NO |
| ASIN | B0FPFKP5MR |
| Item height | 50.8 centimeters |
| Manufacturer | karnak |





















Reviews
There are no reviews yet.