Karnak Black Pine Wood Modern Sofa In Off-White Anti Cat Scratch Fabric Upholstery | Sponge Seat Filling-254X99.06X71.12CM | Couch | Living Room Furn
Karnak Black Pine Wood Modern Sofa In Off-White Anti Cat Scratch Fabric Upholstery | Sponge Seat Filling-254X99.06X71.12CM | Couch | Living Room Furn
| Brand | karnak |
| Assembly required | Yes |
| Seating capacity | 3 |
| Product dimensions | 0.99D x 2.54W x 0.71H Meters |
| Item weight | 70 Kilograms |
| Colour | Grey |
| Style | Adult |
| Special features | Space Saving |
| Arm style | Track |
| Pattern | Solid |
- Brand: Karnak
- Arm Style: Track
- Style: Modern
| Weight | 70 kg |
|---|---|
| Dimensions | 99 × 254 × 71 cm |
| Item Dimensions D x W x H | 0.99D x 2.54W x 0.71H Meters |
| Item Weight | 70 Kilograms |
| Brand Name | karnak |
| Included Components | Cushion Back |
| ASIN | B0FPFN7RDH |
| Item height | 71.12 centimeters |
| Color | Grey |
| Style Name | Adult |
| Arm Style | Track |
| Pattern | Solid |
| Back Style | Cushion Back |
| Seating Capacity | 3 |
| Additional Features | Space Saving |
| Required Assembly | Yes |
| Manufacturer | karnak |
Be the first to review “Karnak Black Pine Wood Modern Sofa In Off-White Anti Cat Scratch Fabric Upholstery | Sponge Seat Filling-254X99.06X71.12CM | Couch | Living Room Furn” Cancel reply
Related products
Bedding & Linen
299.20 د.إ – 530.64 د.إPrice range: 299.20 د.إ through 530.64 د.إ
45.00 د.إ – 55.00 د.إPrice range: 45.00 د.إ through 55.00 د.إ























Reviews
There are no reviews yet.