Material: Solid wood base, Foam, Fabric Modern and contemporary style Soft linen upholstery Comfortable seating
Karnak Boskone 3 Seater Sectional Sofa – Brown
2,401.00 د.إ
| Brand | karnak |
| Assembly required | Yes |
| Product dimensions | 1.6D x 2.18W x 0.85H Meters |
| Item weight | 100 Kilograms |
| Type | Sectional |
| Colour | Brown |
| Style | Classic |
| Material | Wood |
- Material: Solid wood base, Foam, Fabric Modern and contemporary style Soft linen upholstery Comfortable seating
1000 in stock
| Weight | 100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 160 × 218 × 85 cm |
| Item Dimensions D x W x H | 1.6D x 2.18W x 0.85H Meters |
| Item Weight | 100 Kilograms |
| Brand Name | karnak |
| Sofa Type | Sectional |
| Included Components | CUSION |
| ASIN | B0F7Y61G29 |
| Item height | 85 centimeters |
| Color | Brown |
| Style Name | Classic |
| Material Type | Wood |
| Required Assembly | Yes |
| Manufacturer | karnak |











Reviews
There are no reviews yet.