Diamond tufting Material: Solid wood base, Fabric Soft fabric upholstery Comfortable seating Rolled back and arms Seat Fill Material: Foam
Karnak Bronston 1 Seater Fabric Sofa – Blue
1,441.00 د.إ
| Brand | karnak |
| Assembly required | Yes |
| Product dimensions | 93D x 90W x 97H centimeters |
| Item weight | 100 Kilograms |
| Colour | Blue |
| Style | Classic |
| Material | Wood |
- Diamond tufting Material: Solid wood base, Fabric Soft fabric upholstery Comfortable seating Rolled back and arms Seat Fill Material: Foam
1000 in stock
| Weight | 100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 93 × 90 × 97 cm |
| Item Dimensions D x W x H | 93D x 90W x 97H centimeters |
| Item Weight | 100 Kilograms |
| Brand Name | karnak |
| Included Components | CUSION |
| ASIN | B0F7Y62686 |
| Item height | 97 centimeters |
| Color | Blue |
| Style Name | Classic |
| Material Type | Wood |
| Required Assembly | Yes |
| Manufacturer | karnak |











Reviews
There are no reviews yet.