At Karnak Home, This Classic Rolled 2 Seater Sofa has a frame constructed of solid wood, upholstered with fabric, button tufted back and filled with foam.
Karnak Classic Rolled 2 Seater Fabric Sofa – Light Grey
1,801.00 د.إ
| Brand | karnak |
| Assembly required | Yes |
| Product dimensions | 85D x 150W x 80H centimeters |
| Item weight | 100 Kilograms |
| Colour | Light Grey |
| Style | Classic |
| Material | Wood |
- At Karnak Home, This Classic Rolled 2 Seater Sofa has a frame constructed of solid wood, upholstered with fabric, button tufted back and filled with foam.
1000 in stock
| Weight | 100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 85 × 150 × 80 cm |
| Item Dimensions D x W x H | 85D x 150W x 80H centimeters |
| Item Weight | 100 Kilograms |
| Brand Name | karnak |
| Included Components | CUSION |
| ASIN | B0F7Y5ZTDL |
| Item Type Name | Couches |
| Item height | 80 centimeters |
| Color | Light grey |
| Style Name | Classic |
| Material Type | Wood |
| Required Assembly | Yes |
| Manufacturer | karnak |
Be the first to review “Karnak Classic Rolled 2 Seater Fabric Sofa – Light Grey” Cancel reply
Related products
Bedding & Linen
299.20 د.إ – 530.64 د.إPrice range: 299.20 د.إ through 530.64 د.إ
45.00 د.إ – 55.00 د.إPrice range: 45.00 د.إ through 55.00 د.إ
Bedding & Linen
299.20 د.إ – 530.64 د.إPrice range: 299.20 د.إ through 530.64 د.إ











Reviews
There are no reviews yet.