Material: Solid wood base, Fabric Super Comfortable seat Soft fabric upholstery Comfortable seating
Karnak European Berber Fleece 4 Seater Sofa – White
3,361.00 د.إ
| Brand | karnak |
| Assembly required | Yes |
| Product dimensions | 1.83D x 3.31W x 0.7H Meters |
| Item weight | 100 Kilograms |
| Colour | White |
| Style | Classic |
| Material | Wood |
- Material: Solid wood base, Fabric Super Comfortable seat Soft fabric upholstery Comfortable seating
1000 in stock
| Weight | 100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 183 × 331 × 70 cm |
| Item Dimensions D x W x H | 1.83D x 3.31W x 0.7H Meters |
| Item Weight | 100 Kilograms |
| Brand Name | karnak |
| Included Components | CUSION |
| ASIN | B0F7Y5BMVP |
| Item height | 70 centimeters |
| Color | White |
| Style Name | Classic |
| Material Type | Wood |
| Required Assembly | Yes |
| Manufacturer | karnak |























Reviews
There are no reviews yet.