Karnak Modern Beige-Upholstered Solid Pine Wood Sofa With Effort-Free Foam Filled Seats | 350.52 X 99.06 X 74.93 Cm Off-White | Modern Sofa | Couch
Karnak Modern Beige-Upholstered Solid Pine Wood Sofa With Effort-Free Foam Filled Seats | 350.52 X 99.06 X 74.93 Cm Off-White | Modern Sofa | Couch
| Brand | karnak |
| Assembly required | Yes |
| Seating capacity | 2 |
| Product dimensions | 0.99D x 3.51W x 0.75H Meters |
| Item weight | 100 Kilograms |
| Colour | Grey |
| Style | Adult |
| Pattern | Solid |
| Frame material | Wood |
| Material | Pine Wood buckle |
- Brand: Karnak
- Material: Wood
- Style: Modern
| Weight | 100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 99 × 351 × 75 cm |
| Item Dimensions D x W x H | 0.99D x 3.51W x 0.75H Meters |
| Item Weight | 100 Kilograms |
| Brand Name | karnak |
| Age Range Description | Wood |
| Included Components | NO |
| ASIN | B0FPFL3CKV |
| Item height | 74.93 centimeters |
| Color | Grey |
| Style Name | Adult |
| Pattern | Solid |
| Seating Capacity | 2 |
| Frame Material Type | Wood |
| Material Type | Pine Wood buckle |
| Required Assembly | Yes |
| Manufacturer | karnak |
Be the first to review “Karnak Modern Beige-Upholstered Solid Pine Wood Sofa With Effort-Free Foam Filled Seats | 350.52 X 99.06 X 74.93 Cm Off-White | Modern Sofa | Couch” Cancel reply
Related products
Bedding & Linen
299.20 د.إ – 530.64 د.إPrice range: 299.20 د.إ through 530.64 د.إ
Bedding & Linen
299.20 د.إ – 530.64 د.إPrice range: 299.20 د.إ through 530.64 د.إ





















Reviews
There are no reviews yet.