Armless 2-Seater Sofa, Save space in your living room by getting this three-seater sofa. The premium quality material used to make the plush fabric of the sofa promises to stay gentle all the way.
Karnak Parup Armless 2-Seater Fabric Sofa – Blue
1,321.00 د.إ
| Brand | karnak |
| Assembly required | Yes |
| Product dimensions | 80D x 135W x 85H centimeters |
| Item weight | 100 Kilograms |
| Colour | Blue |
| Style | Classic |
| Room type | Living Room |
| Arm style | Armless |
| Material | Wood |
| Collection name | all |
- Armless 2-Seater Sofa, Save space in your living room by getting this three-seater sofa. The premium quality material used to make the plush fabric of the sofa promises to stay gentle all the way.
1000 in stock
| Weight | 100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 × 135 × 85 cm |
| Item Dimensions D x W x H | 80D x 135W x 85H centimeters |
| Item Weight | 100 Kilograms |
| Brand Name | karnak |
| Room Type | Living Room |
| Collection Name | all |
| Included Components | CUSION |
| ASIN | B0F7Y779NV |
| Item Type Name | Couches |
| Item height | 85 centimeters |
| Color | Blue |
| Style Name | Classic |
| Arm Style | Armless |
| Furniture Leg Color | blue |
| Upholstery Color | Blue |
| Item Firmness Description | Plush |
| Material Type | Wood |
| Required Assembly | Yes |
| Manufacturer | karnak |
Be the first to review “Karnak Parup Armless 2-Seater Fabric Sofa – Blue” Cancel reply
Related products
Bedding & Linen
299.20 د.إ – 530.64 د.إPrice range: 299.20 د.إ through 530.64 د.إ











Reviews
There are no reviews yet.