Includes five throw pillows Foam filled seats Solid wooden black feet Welt trim and track arms Loose back cushions
Karnak Queen 5 Seater Sectional Sofa – Brown
2,761.00 د.إ
| Brand | karnak |
| Assembly required | Yes |
| Product dimensions | 2.1D x 2.1W x 0.8H Meters |
| Item weight | 100 Kilograms |
| Type | Sectional |
| Colour | Brown |
| Style | Classic |
| Material | Wood |
- Includes five throw pillows Foam filled seats Solid wooden black feet Welt trim and track arms Loose back cushions
1000 in stock
| Weight | 100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 210 × 210 × 80 cm |
| Item Dimensions D x W x H | 2.1D x 2.1W x 0.8H Meters |
| Item Weight | 100 Kilograms |
| Brand Name | karnak |
| Sofa Type | Sectional |
| Included Components | CUSION |
| ASIN | B0F7Y5DK5S |
| Item Type Name | Corner |
| Item height | 80 centimeters |
| Color | Brown |
| Style Name | Classic |
| Material Type | Wood |
| Required Assembly | Yes |
| Manufacturer | karnak |
Be the first to review “Karnak Queen 5 Seater Sectional Sofa – Brown” Cancel reply
Related products
Bedding & Linen
299.20 د.إ – 530.64 د.إPrice range: 299.20 د.إ through 530.64 د.إ











Reviews
There are no reviews yet.